kolmapäev, 8. aprill 2015

8 meses y todavia no hablo español perfecto.

Jah inimesed mul on suur mure, ma olen olnud juba kaheksa kuud siin pool lompi. Aeg on nii kiiresti läinud ja ma ei ole absoluutselt valmis lahkuma. Enamus eesmärke on mul küll juba täidetud aga no see keel kohe üldse ei arene enam. Ma saan küll sõpradega räägitud ja kõik aga no mina sellest kooli jamast küll midagi ei jaga. Ja mul on reaalselt mingi blokk peal, et ma ei suuda enam õppida hispaania keelt.

Tegelt mul ei ole väga palju uut juhtunud siin selle kuuajaga. Kool, kodu ja trenn nagu ikka. Ainult, et eelmine nädal hakkas vaheaeg jälle, mis siiani kestab. Esmaspäeval lähen jälle kooli.

Eelmine nädal viibisin ma jälle venna juures, sest vennal oli sünnipäev. Läksime emaga laupäeval sinna, õde ja isa tulid neljapäeval. Veel olid seal mu onud ja tädid. See laupäev läksime Veracruzi. Nii ilus koht. Aga ranna poole pealt on see rohkem nagu Pärnu. Väga hullult ülerahvastatud. Tagasi koju tulime Pühapäeval.

Esmaspäeval ja eile käisime jõe ääres ja üldse olin sõpradega. Täna pesen ma lõpuks oma pesu ära ja õhtul lähen trenni. Homme lähme hommikul vara juba jõe äärde, lähme koristama seda. Reedel ei tea veel mis teeb ja laupäeval lähme peole.

Mul oli ühekorra koduigatsus ka, aga see läks juba mööda. Oma arvuti sain ka korda!!!

Musid-kallid

Karmel

Kommentaare ei ole:

Postita kommentaar